Kapat

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Ali Rıza ATAR
ali@baygirisimci.com

Proje Ortağı / Project Partner

Mert K.
mert@baygirisimci.com

Genel Yayın Yönetmeni / Executive Editor

Ali Rıza ATAR
ali@baygirisimci.com

Yazarlar (Editörler) / Editors

Ali Rıza ATAR
ali@baygirisimci.com

Nilay KARA
nilay@baygirisimci.com

Özlem ALTINDAĞ
ozlem@baygirisimci.com

Bensu ATEŞ
bensu@baygirisimci.com

Kerem Can BİLGE
kerem@baygirisimci.com

Server Sorumlusu / Server Manager

Bay Girişimci Yönetim

Reklam Satış / Advertising Sales

reklam@baygirisimci.com

Yazılım / Software

WordPress Alt yapısında, Newtech Teması kullanılmaktadır.

Domain Servisi / Domain Service

Vargonen Teknoloji ve Bilişim Sanayi Ticaret A.Ş.
+90 850 660 00 99
Ankara Cad. No:81 Bayraklı Tower Kat:19 Bayraklı / İZMİR

Yer Sağlayıcı & Barındırma / Location Provider

Aerotek Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ. (Turhost)
+90 212 227 74 74
Sanayi Mah. Koza Sok. No: 10 Blok: F6 Çarşı Yapı Posta Kodu: 41040 İzmit / Kocaeli


Yayın İlkelerimiz

Bay Girişimci, bir çok deneyim, tecrübe ve bilimsel çalışma içerikli makaleleri ziyaretçileriyle paylaşan bir platformdur. Bu makaleler paylaşılırken belirli yayın ilkeleri benimsenerek hazırlanmaktadır. Bu yayın ilkeleri ise, dürüstlük, doğruluk ve en önemlisi tarafsızlıktır. Yayınlanan içeriklerimizde yetkili kontrollerinin ardından yayınlanırlar.